Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
O firmie

Pomysł stworzenia własnego biznesu zrodził się z pasji do akwarystyki.

Pasją którą dzieliliśmy się od najmłodszych lat. Którą zaszczepił w nas nasz dziadek oraz ojciec. Od zawsze w domu były akwaria różnych biotopów. Akwaria Holenderskie, wielogatunkowe, biotopowe czy jedno gatunkowe. Nasze wspaniałe hobby towarzyszyło nam i towarzyszy przez niemal całe życie.

Zafascynowani podwodnym światem z ogromnym zaciekawieniem poznawaliśmy życie oceanów i mórz. Niestety na "tamte" czasy w czarno-białym telewizorze jedynie mogliśmy sobie wyobrazić jak pięknie ubarwione jest życie na rafach. Pragnienie poznania tego pięknego i tajemniczego świata z każdym dniem, miesiącem czy rokiem sprawiało że stawało się to możliwe. Marzenie posiadania własnego wycinka rafy stawało się coraz bardziej realne. Niestety przy niewielkiej wiedzy oraz doświadczenia jak na tamte czasy utrzymanie akwarium morskiego sprawiało duże wyzwanie. Dostępność produktów oraz informacji wspomagających utrzymanie była trudne lub niemal nie osiągalna.  Ale nie zniechęciło to nas. Wręcz przeciwnie napędzało do zagłębiania  w uzyskaniu wymarzonego celu.

Przez te wszystkie lata wzlotów i upadków z własnego doświadczenia udało się utrzymać akwarium rafowe na niemal wymarzonym poziomie i zdobyć bezcenną wiedzę i doświadczenie.

I tak w 2008 zapadła decyzja i powstała rodzinna firma dwóch braci, którym głównym celem jest dzielenie się i "zarażanie" tym pięknym hobby jakim jest akwarystyka morska, osób które chcą stworzyć we własnym domu wycinek tego pięknego podmorskiego świata.

 

Akwarystyka Morska

Nasza pasja - Nasze hobby - Nasza praca

 

 

 

 

 

Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i serwisowaniem akwariów morskich. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym i doświadczonym personelem świadcząc pełen zakres usług, poczynając od budowy zbiornika, podłączeniem i uruchomieniem sprzętu, wprowadzeniem zwierząt a kończąc na regularnych pracach serwisowych.

Dajemy Państwu unikalną szanse skomponowania obsady akwarium wedle indywidualnych upodobań. Mogą to być akwaria z bajecznymi rybami i tryskającymi tęczą barw koralowców jak i drapieżnikami takimi jak na przykład mureny lub rekiny.

Współpracujemy w wysoce wyspecjalizowanymi eksporterami morskiej fauny i flory z odległych zakątków świata. Dzięki temu możemy przedstawić bogatą ofertę morskich zwierząt zawsze w konkurencyjnych cenach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl